|
||
Ürgüp’ü Utandıran Çirkin Görüntü! | ||
Dükkâna gelme kovarım sizi Mehmet Aktuk' yazısı İlçede büyük ilgi gördü | ||
Nevşehir Haberi | ||
![]() |
||
Nevşehir'in Ürgüp ilçesinde bir esnaf, akşam saatlerinden itibaren sosyal medyada bir fotoğraf paylaştı. Paylaşımında” Sakın benim dükkâna gelmeyin kovarım sizi Mehmet Akturk” yazının ardından paylaşmış olduğu fotoğrafta Ürgüp’ü utandıran görüntüye dikkat çekti. Bu görüntüde, esnafın dükkânının önündeki yol duvarın bakımsızlığından bıktığı için esnaf sosyal medya hesabında 'dükkâna gelme kovarım sizi Mehmet Aktuk' yazısı ile dikkat çekti. Esnafın bu paylaşımı ile Ürgüp Belediye Başkanı Mehmet Aktürk’e sitemi, İlçede büyük ilgi gördü. |
||
|
||
Etiketler: Ürgüp’ü, Utandıran, Çirkin, Görüntü!, |
|